خانه / ورزش / آتش دوباره به پرونده نفت می‌افتد/ واگذاری تیم به یک شرکت جدید!

آتش دوباره به پرونده نفت می‌افتد/ واگذاری تیم به یک شرکت جدید!

درحالی که تیم فوتبال نفت تهران پنج هفته ابتدایی لیگ برتر را با نتایج قابل قبولی به پایان برده است، امتیاز این تیم به یک شرکت جدید واگذار خواهد شد.

به گزارش آسمونی، مالکیت تیم نفت تهران در سالهای اخیر بارها دستخوش تغییرات شده و هر بار از شرکتی به شرکت دیگر منتقل شده و بر میزان بدهی هایش افزوده شده است. در حالی که انتظار می رفت این تیم با حمایت بهنام پیشرو کیش به فعالیتش در لیگ هفدهم ادامه دهد اما مسئولان وزارت ورزش با یک شرکت جدید به توافق نهایی رسیده اند.

شرکتی که نفتی ها با آن به توافق رسیده اند نشست های متعددی را با مسئولان مختلف برگزار کرده و به توافقات نهایی هم رسیده است. حتی نامه نگاری با فدراسیون فوتبال برای انتقال این تیم هم صورت گرفته است.

با این حال گفته می شود نام مالک شرکت جدیدی که نفت را خریداری کرده است در بین متخلفان یک پرونده ۱۷ میلیون دلاری قرار دارد و مشخص نیست که مسئولان وزارت نفت بر چه اساسی قصد دارند این تیم را به چنین فردی واگذار کنند.

این درحالی است که سخنگوی تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرده بود در صورت واگذاری این تیم تبعات قانونی گریبان فروشنده و خریدار را خواهد کرد و کار هر دو طرف به شکایت و قانون کشیده خواهد شد.

به نظر می رسد شرایط تیم نفت در روزهای آینده بحرانی خواهد شد و آتش اختلافات دوباره در این تیم شعله ور می شود.

منبع: mehrnews

همچنین ببینید

چرا تساوی با سوریه تبانی نبود؟

تیم ملی پیش از دیدار با سوریه هم نشان داده بود در مسابقاتی که نیاز به برد ندارد، نتایج خوبی نمی‌گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *