انواع ممبر تلگرام ، از واقعی و مجازی تا آفلاین و فیک

در این مقاله در مورد انواع ممبر تلگرام صحبت می کنیم و آیا ممبر واقعی تلگرام و ممبر فیک تلگرام چیست و چه تفاوتهایی با هم دارند. اگر می خواهید با انواع ممبر تلگرام بیشتر آشنا شوید این مقاله آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی انواع ممبر تلگرام می پردازیم.

ممبر تلگرام چیست؟

اصطلاحِ مِـمـبـِر از کلمۀ انگلیسیِ Memeber به معنی “عضو” گرفته شده است. ما در این سایت از معادل آن که عضو یا اعضا می شود استفاده می کنیم. پس تا الان فهمیدیم که ممبر، عضو و اعضای کانال تلگرام هیچ تفاوتی با هم ندارند. همۀ آنها یک معنی را تداعی می کنند.

اما یک کانال تلگرام چرا باید عضو داشته باشد؟ شما به عنوان مدیر یک کانال تلگرامی، دوست دارید محتوایی که درون کانال قرار می دهید توسط افراد بیشتری خوانده شده و به اشتراک گذاشته شود. به همین دلیل باید به دنبال عضو برای کانال خود باشید. که هر چقدر اعضای کانال شما افزایش یابد، اعتبار آن هم بالاتر خواهد رفت، و افراد بیشتری هستند که می توانند از محتوای انتشاری در کانال تان استفاده کنند.

ممبر تلگرام همان اعضای کانال تلگرام هستند که با افزایش آن اعتبار یک کانال تلگرامی را بالا می برند. مدیران کانال های تلگرامی، همواره در صدد افزایش ممبرهای کانال خود هستند. به این دلیل که بعداً می توانند کارهای زیادی درون کانال خود انجام دهند. از انتشار تبلیغات و کسب درآمد گرفته تا فروش محصولات و خدمات خود به اعضای کانال خود.

ممبر واقعی تلگرام و ممبر فیک تلگرام چیست؟

ممبر واقعی تلگرام از انواع ممبر تلگرام

به کاربران یا ممبرهایی که فعالیت دارند و از پست ها و گروهها و … بازدید انجام می دهند و فعالیت می کنند و پست ارسال می کنند ممبر واقعی گفته می شود.

ممبر فیک تلگرام از انواع ممبر تلگرام

به کاربرانی که با روشهای خاص یا ربات یا نرم افزارهای مخصوص ساخته می شوند و عملا به صورت انسانی فعالیتی ندارند ممبر فیک می گویند.

چگونه کانال هایی که ممبر فیک دارند را شناسایی کنیم؟

تشخیص کانال هایی که اعضای فیک دارند در بعضی از مواقع سخت است. به خاطر اینکه طبق گفته های بالا شاید کانال مورد نظر بازدید از پست هایش هم فیک باشد. در این صورت کار سختی است که بشود فهمید چه میزان از ممبرهای کانال مورد نظر فیک هستند.

ولی به طور معمول اگر مثلا کانالی ۱۰ هزار ممبر داشته باشد طبیعی است که باید حداقل ۳ هزار هم بازدید پست داشته باشد. در غیر این صورت احتمال می رود که درصدی از اعضای کانال مورد نظر فیک باشد. البته باز هم می گویم تشخیص این قضیه کار آسانی نیست!

تنها راه افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

تنها راه افزایش واقعی ممبر کانال، بدون شک انجام تبلیغ در سایر کانالها با اعضاء واقعی می باشد.

دسته‌بندی‌ها: فناوری اطلاعات

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.