خانه / ورزش / بارسلونا هنوز 105 میلیون یورو برای خرید بازیکن در اختیار دارد

بارسلونا هنوز 105 میلیون یورو برای خرید بازیکن در اختیار دارد

پنجره نقل و انتقالات همچنان برای بارسلونا بسته نشده است. ارنستو والورده، سرمربی بارسا گفت که تا آخرین روز نقل و انتقالات تابستان (که در اسپانیا تا پایان روز جمعه خواهد بود) احتمال خرید بازیکن وجود دارد.

به گزارش آسمونی، در حال حاضر پس از خرید دمبله به نظر می رسد که کوتینیو اصلی ترین خرید بارسا در فصل نقل و انتقالات است اما لیورپول همه پیشنهادهای کاتالان ها را رد کرده است. بارسا برای خرید دمبله ۱۰۵ میلیون یورو نقد به علاوه ۴۰ میلیون یورو پاداش برای عملکرد خواهد پرداخت.

بارسلونا از فروش نیمار به پی اس جی ۲۲۲ میلیون یورو به صورت نقد دریافت کرد. آنها از سویی در آغاز تابستان اعلام کرده بودند که ۷۰ میلیون یورو برای خرید بازیکن کنار گذاشته اند. بدین ترتیب کاتالان ها ۲۹۲ میلیون یورو برای خرید بازیکن در اختیار داشتند. آنها برای خرید سمدو، پائولینیو و دئولوفئو مجموعا ۸۲ میلیون یورو هزینه کردند. بارسا نیمی از ۲۱۰ میلیون یوروی باقی مانده را برای خرید دمبله پرداخت و در حال حاضر ۱۰۵ میلیون یوروی دیگر برای خرید بازیکن در اختیار دارد. در حال حاضر باید دید که بارسا بقیه این پول را چگونه هزینه می کند. کاتالان ها در خط دفاعی ضعف دارند و شاید در روزهای آتی برای این پست بازیکنی را به خدمت بگیرند.

منبع: 90tv

همچنین ببینید

اولین شکست روز دوم در پرونده یاراحمدی

به گزارش آسمونی، در وزن 74 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند پیمان یاراحمدی در دور اول با کشتی گیری از کشور میزبان رقابت کرد. در حالی که آزادکار ایرانی ۴ بر صفر از حریفش پیش بود، در وقت دوم افت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *