بازی در رئال مادرید رویای نیمار و کوتینیو بود

نیمار و کوتینیو، 2 فوق ستاره فوتبال برزیل روزی آرزو داشتند برای رئال مادرید بازی کنند.

به گزارش آسمونی، در تابستان امسال، نیمار از بارسا جدا شده و راهی پاری سن ژرمن شد تا اخبار زیادی حول محور کوتینیو و انتقال وی به نوکمپ به جای نیمار شکل بگیرد اما جالب اینجاست آنها هر 2 روزی آرزوی بازی در تیم رقیب را در سر داشتند.

این 2 ستاره حال حاضر فوتبال برزیل که رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند، برای اولین بار در بهار سال 2008 و در جریان حضور در اردوی تیم ملی زیر 16 سال برزیل و بازی های این تیم در اروپا و قطر با یکدیگر آشنا شدند.

جالب اینجاست که در آن سال مصاحبه ای با این 2 بازیکن جوان و آینده دار ترتیب داده شده بود و هم نیمار و هم کوتینیو از رویای خود برای بازی کردن در لباس رئال مادرید پرده برداشته بودند.

در ادامه بخشی از این مصاحبه را با هم خواهیم خواند؛

-باشگاه رویاهای شما کدام تیم است؟

کوتینیو:

رئال مادرید بهترین باشگاه دنیاست.

نیمار:

رئال مادرید.

 

-الگو و قهرمان شما چه کسی است؟

کوتینیو:

از دیدن بازی های روبینیو در تلویزیون نکات زیادی را یاد می گیرم. دوست دارم بازی های رئال مادرید و بارسلونا را تماشا کنم و به هر دوی این تیم ها علاقه دارم.

نیمار:

من از 7 سالگی در سانتوس بازی کرده و بارها بازی های روبینیو را از تلویزیون تماشا کرده ام و سعی می کنم از حرکات او در مواجهه با بازیکنان حریف تقلید کنم. من عاشق فوتبال جذاب اسپانیا هستم زیرا آنها با سرعت بالا و کیفیت فراوانی بازی می کنند

 

-هدف شما بازی در کدام لیگ است؟

کوتینیو:

لالیگا زیرا بهترین بازیکنان جهان نظیر رونالدینیو و روبینیو در این لیگ بازی می کردند.

نیمار:

لالیگا زیرا بهترین بازیکنان آنجا عضویت دارند.

منبع: varzesh3

دسته‌بندی‌ها: ورزش

برچسب‌ها: ,,,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.