خانه / ورزش / درخواست عجیب نیمار از کوتینیو در مورد بارسلونا

درخواست عجیب نیمار از کوتینیو در مورد بارسلونا

کوتینیو پس از هفته ها غیبت در تمرین لیورپول به بهانه مصدومیت، این روزها در تمرینات تیم ملی برزیل حضوری فعال دارد.

به گزارش آسمونی، تقریبا مشخص بود که کوتینیو به دلیل دریافت پیشنهاد از بارسلونا مصدومیت را بهانه کرده بود تا در بازی های لیورپول به میدان نرود. او رسما نیز درخواست جدایی داده ولی لیورپول تاکنون موضعی سفت و سخت در مقابل جدایی او اتخاذ کرده است.

کوتینیو دو روز پیش راهی برزیل شد تا در تمرینات تیم ملی کشورش حاضر شود. روز گذشته تست های پزشکی در مورد او مثبت بودند و پزشک برزیل اعلام کرد که کوتینیو مصدوم نیست.
طبق معمول، نزدیک ترین فرد به کوتینیو در تمرینات، نیمار است. این دو، سال هاست که دوستی صمیمانه ای با یکدیگر دارند. طبق ادعای دیاریو استادوی برزیل، نیمار در طول تمرین روز گذشته به کوتینیو گفته است که به بارسلونا نرود و از لیورپول بابت صادر نکردن مجوز جدایی اش گله مند نباشد.

طبق ادعای این منبع، نیمار تلاش زیادی دارد تا مانع پیوستن کوتینیو به بارسا بشود چرا که هدف او انتقال کوتینیو به پی اس جی در فصل آینده است. باید دید کوتینیو تحت تاثیر حرف های نیمار، قید بارسا را خواهد زد یا خیر.
لازم به ذکر است که نقل و انتقالات تابستانی در اسپانیا جمعه به اتمام می رسد.

منبع: varzesh3

همچنین ببینید

لغو ناگهانی تمرین تیم ملی ایران و واکنش فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی

به گزارش آسمونی ، تیم ملی فوتبال ایران از زمان ورود به کره‌جنوبی تمرینات خود را تحت نظر کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی برگزار کرد اما تمرین گروهی امروز در شهر پاژو لغو شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *