قدوس به دنبال دومین بازی با تیم ملی

مهاجم جدید تیم ملی بعد از نمایش قابل قبول در اولین دیدارش با لباس ایران، حالا امیدوار است تا برابر روسیه بتواند بار دیگر در خط هجومی ایفای نقش کند.

به گزارش آسمونی، بازی با روسیه می تواند توانایی های سامان قدوس را برای علاقمندان به فوتبال ایران بیش از قبل مشخص کند. او در اولین بازی اش با لباس ایران برابر توگو نمایشی قابل قبول داشت. هرچند این احتمال وجود دارد که در بازی امروز برخلاف بازی قبلی از ابتدا در ترکیب اصلی قرار نگیرد؛ اما با توجه به دوستانه بودن این بازی، این احتمال هست که وینگر شماره ۱۴ تیم ملی بتواند در میدان حضور یابد.

قدوس بی شک انگیزه زیادی دارد تا توانایی هایش را به کی روش و علاقمندان به فوتبال ایران نشان دهد تا بتواند جایگاه ثابتی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای خودش در تیم ملی به دست آورد.

او که دیگر متعلق به فوتبال ایران است، در تمرینات پیش از مسابقه، یکی از پرتلاش ترین بازیکنان است و شاید بتواند نظر کارلوس کی روش را برای بازی در مدت زمان بیشتر مقابل روسیه جلب کند.

سامان قدوس اگر نمایشی را که در ماه های اخیر در اوسترسند داشته، بتواند در تیم ملی ایران هم تکرار کند، بی شک می تواند مهره ای موثر برای تیم ما باشد. کی روش نیز با تلاشی که برای حضور قدوس در تیم ملی کرد، نشان داده است که به بازی این مهاجم قدرتی و سرعتی علاقمند است.

منبع: varzesh3

دسته‌بندی‌ها: ورزش

برچسب‌ها: ,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.