ماوس گیمینگ MasterMouse MM530 کولرمستر معرفی شد

شرکت کولرمستر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده صفحه کلید، ماوس و کیس گیمینگ بوده که تاکنون توانسته محصولات قابلی را تولید کند. این ماوس از پردازنده 32 بیتی ARM Cortex M0 بهره می برد و به 7 کلید قابل برنامه ریزی مجهز است.

سنسور نوری Avago PMW-3360 با دقت 12000DPI عملکرد بالایی را برای MasterMouse MM530 فراهم خواهد آورد و به کانکتور USB 2.0 از جنس طلا تجهیز شد.

MasterMouse MM530 در برخی قسمت ها چون کلیدها و حاشیه لوگو به نور RGB LED مجهز شده تا جذابیت ظاهری آن دوچندان شود. با حافظه داخلی 512 کیلوبایتی می توان 5 پروفایل را در MasterMouse MM530 ذخیره کرد و هر یک از پروفایل را برای یک بازی مورد استفاده قرار داد. با سوئیچ های OMRON و کلیدهایی که مقاومت 20 میلیون کلیک را دارند، این ماوس را به محصول گیمینگ بزرگ تبدیل کرده که می توان انتظار عملکرد بالایی داشت.

MasterMouse MM530 با قیمت 49 دلار برای خرید دردسترس است. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات پرداخت. انتظار داریم کولرمستر بزودی محصول گیمینگ دیگری چون صفحه کلید و ماوس را معرفی کند که از کیفیت ساخت و عملکرد بالایی بهره می برد.

منبع: techfresh

دسته‌بندی‌ها: فناوری اطلاعات

برچسب‌ها: ,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.