خانه / ورزش / مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند

مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند

به گزارش آسمونی ، صمد مرفاوی درباره شکست دو بر صفر استقلال مقابل پدیده، اظهار داشت: پدیده برنامه خوبی داشت و توانست برنامه خودش را به اجرا بگذارد. استقلال هم به خاطر شرایط سختی که داشت، با استرس وارد زمین شد. استرس در چهره بازیکنان و حتی نیمکت‌نشینان استقلال هم مشخص بود. این استرس تاثیر خیلی زیادی روی روند بازی داشت و استقلال نتوانست برنامه‌های تیمی خودش را اجرا کند. تیم به لحاظ روحی، خراب و به لحاظ فنی، سردرگم بود. استقلال عملاً هیچ راهکاری برای بردن نداشت و بازی خوبی ارائه نداد.

وی در خصوص حرکات عجیب علیرضا منصوریان در پایان بازی گفت: آن صحنه‌ها را دیدم و می‌دانم که این شرایط، چه شرایط سختی است. وقتی مربی و تیمش تحت فشار باشند و از طرفی نارضایتی هوادار را ببینند، لحظات سختی را می‌گذارند. منصوریان دید که تیمش با شکست مواجه شده و هواداران ناراضی هستند و شعار می‌دهند. وقتی شرایط روحی‌ مربی بد می‌شود، آن اتفاقات می‌افتد.

سرمربی پیشین استقلال درباره احتمال تغییرات در کادر فنی این تیم تصریح کرد: بحرانی به‌وجود آمده و این بحران هم حل شدنی است. با یک برد شرایط برمی‌گردد. فکر می‌کنم ۵ هفته به لحاظ فنی برای تغییر مربی در تیم استقلال زود است. تغییرات مربی در ۵ هفته اول زود است، مگر اتفاق خاصی بین هیئت مدیره و کادر فنی رخ دهد. باید جلسه‌ای بگذارند و ببینند هیئت‌مدیره و کادر فنی یا به تفاهم می‌رسند یا نه. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد به صلاح استقلال باشد.

مرفاوی با اشاره به صحبت‌های علیرضا منصوریان در نشست‌های خبری، یادآور شد: منصوریان باید پخته‌تر و منطقی‌تر حرف بزند. هر کسی یک برخوردی دارد و به گونه‌ای صحبتی می‌کند، اما یک نفر باید کنار منصوریان باشد که او را کنترل کند.

منبع: 90tv

همچنین ببینید

افاضلی سرمربی صبای قم شد

به گزارش آسمونی ،  پس از اینکه شرکت سیوان بنای پرشین مدیریت تیم دسته اولی صبای قم را بر عهده گرفت، مدیران این تیم روز گذشته (پنجشنبه) علی اصغر مدیرروستا را که به عنوان گزینه اصلی هدایت این تیم در نظر گرفته بودند، به عنوان مدیر فنی صبا انتخاب کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *