خانه / ورزش / مورینیو: زلاتان در نیم فصل دوم به ما کمک می‌کند

مورینیو: زلاتان در نیم فصل دوم به ما کمک می‌کند

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که زلاتان در ژانویه به جمع بازیکنان تیم اضافه می‌شود و این موضوع به تیم کمک زیادی خواهد کرد.

به گزارش آسمونی، مهاجم 35 ساله با قراردادی یک ساله به جمع شاگردان مورینیو اضافه شد. او فصل گذشته در یونایتد توپ می‌زد و بهترین گلزن تیم بود ولی مصدومیت شدید از ناحیه لگامنت باعث شد تا اواخر فصل از میادین به دور باشد. با این حال او هفته گذشته قراردادش با یونایتد را تمدید کرد و مورینیو مدعی شد که ستاره سوئدی در ژانویه به میادین برمی‌گردد.

او گفت:

زلاتان در ژانویه بازمی‌گردد. وقتی نقل و انتقالات باز است و تیم‌ها خریدهای متعددی انجام می‌دهند، ما مثل باقی عمل نمی‌کنیم ولی بازیکنی را می‌خریم که فصل گذشته نقشی حیاتی در تیم ما داشت. او در نیم فصل دوم، کیفیتی استثنایی به تیم ما اضافه می‌کند.

منبع: varzesh3

همچنین ببینید

دو رگه جدید کی‌روش زیر ذره‌بین؛ قاتل گالا

به گزارش آسمونی، مصاحبه سامان قدوس و ابراز تمایل برای بازی در تیم ملی ایران، واکنش زیادی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشت. قدوس ۲۳ ساله، در سال‌های اخیر یکی از ستاره‌های لیگ سوئد بوده و اضافه شدن او به تیم کی‌روش یک سال مانده به جام جهانی، می‌تواند تاثیر مهمی روی سرنوشت تیم ملی بگذارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *