والورده: انتظار دارم 5 روز دیگر تیم بهتری داشته باشم

سرمربی بارسلونا چشم انتظار آمدن بازیکنانی بزرگ همچون کوتینیو و دی ماریا در 5 روز مانده به پایان نقل و انتقالات است.

به گزارش آسمونی، بارسا امشب با وجود حواشی چند هفته اخیر و غیبت سوارز مشکلی برای برتری بر آلاوس نداشت و به لطف دو گل مسی توانست برنده از زمین خارج شود.
هر دو گل بازی هم در نیمه دوم توسط مسی به ثمر رسید.

والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:

بازی دشواری بود و برای این برد زحمت زیادی کشیدیم. آلاوس فضاها را بسته بود و بسیار عقب بازی می کرد.
در چنین شرایطی پیدا کردن فضاهای خالی برای گلزنی سخت می شود. در اینگونه بازی ها باید صبور بود و ما چنین بودیم. هوا هم کمی گرم بود. آلاوس هم روی ضد حمله فرصت هایی داشت که آنها را بی اثر گذاشتیم.
هدف ما پاسکاری در عرض زمین برای باز کردن لایه های دفاعی حریف بود و سعی داشتیم مهاجمان را در موقعیت شوتزنی قرار دهیم. مسی بدشانس بود که بیش از دو گل نزد و پنالتی را هم از بخت بد خود از دست داد. در این روزها که همه از بارسلونا حرف می زنند و شایعه در مورد تیم زیاد است، نگران تاثیرات منفی روی تیم بودم ولی خوشبختانه توانستیم بر همه این مشکلات غلبه کنیم.

مسی:

همه می دانیم که مسی چه تاثیری روی روند هر مسابقه ای دارد و می تواند همه چیز را به نفع بارسا تغییر دهد؛ ولی مستقل از این قضیه باید بگویم که وقتی حریف یکپارچه دفاع می کند، کار گلزنی بسیار سخت می شود؛ با این حال مسی این توانایی را دارد که در چنین شرایطی هم ورق را برگرداند. امروز از اینیستا، دلوفئو و از دیگر بازیکنان هم راضی بودم.

خریدهای جدید:

واضح است که انتظار دارم تا 5 روز دیگر که نقل و انتقالات تمام می شود، تیمی بهتر و رقابتی تر در اختیارم قرار داشته باشد.

منبع: varzesh3

دسته‌بندی‌ها: ورزش

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.