خانه / ورزش / پاسخ سرمربی استوک به صحبت‌های اخیر مورینیو

پاسخ سرمربی استوک به صحبت‌های اخیر مورینیو

مارک هیوز، سرمربی استوک سیتی در پاسخ به صحبت های اخیر مورینیو، مدعی شد که منچستریونایتد بیش از استوک از توپ های هوایی استفاده می‌کرده است.

به گزارش آسمونی، دو تیم روز گذشته به مصاف یکدیگر رفتند که بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید. پس از بازی، مورینیو با هیوز دست نداد و در کنفرانس خبری به انتقاد از تاکتیک های سرمربی استوک پرداخت. هیوز نیز که سابقه بازی برای منچستریونایتد را دارد، مدعی شد که تیم مورینیو بیش از تیم او از توپ های هوایی استفاده می‌کرده است.

او گفت:

صحبت های مورینیو فقط ضربه زدن آسان به ماست. می‌توان مدعی شد که یونایتد بیشتر از توپ‌های هوایی استفاده کرد و چرا استفاده نکنند؟ آنها قدرت و سرعت لازم را دارند که توپ را با قدت بالایی به نقاط مختلف بفرستند. نمی‌دانم آمار چگونه است ولی در مجموع می‌توانم بگویم که آنها بیش از ما توپ هوایی ارسال کردند زیرا توانایی استفاده از این تاکتیک را دارند. اینکه برچسب تیم فیزیکی را به ما بزنند کار راحتی است. خدا می‌داند چقدر ضربه ایستگاهی علیه ما اعلام شد ولی علتش فیزیکی بودن ما نیست. علتش به نظرم این بود که داور تفسیر اشتباهی نسبت به بازی داشت.

منبع: varzesh3

همچنین ببینید

بیرانوند به دنبال انتقام از سوما

 دروازه‌بان موفق پرسپولیس امشب این فرصت را خواهد داشت تا تسویه حساب خود را با مهاجمان الاهلی و خصوصا عمر السوما به نتیجه برساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *