خانه / ورزش / پایانی بر حاشیه‌ها با یک آغوش

پایانی بر حاشیه‌ها با یک آغوش

 به گزارش آسمونی، گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در دیدار امشب تیمش مقابل الاهلی موفق شد با یک ضربه زیبای از راه دور، گل دوم و تساوی پرسپولیس را به ثمر برساند تا نقش مهمی در فرار سرخپوشان از شکست ایفا کرده باشد اما اتفاقی که گل منشا را اهمیتی دوچندان بخشید، واکنش دیگر مهاجم پرسپولیس به گلزنی منشا بود.

مهدی طارمی، که در اواسط نیمه دوم و بعد از عملکردی ضعیف، جای خود را به منشا داده بود، بعد از گل مهاجم سیاه‌پوست سرخپوشان، به درون زمین دوید و اولین نفری بود که به منشا رسید و با واکنشی جالب او را در آغوش کشید. طارمی که به شدت از گلزنی منشا و فرار پرسپولیس از شکست خوشحال بود، با این حرکت نسبت به هم تیمی و رقیب خود ابراز احساسات کرد تا صحنه‌ای زیبا در ورزشگاه سلطان قابوس عمان شکل بگیرد.

در چند هفته گذشته پرسپولیس شاهد حواشی بسیار زیادی بر سر موضوع پاس ندادن برخی از بازیکنان پرسپولیس از جمله مهدی طارمی به منشا بود و حتی بعد از بازی با سیاه‌جامگان، این اتفاقات منجر به دلخوری شدید طارمی شده بود اما به نظر می‌رسد حرکت جالب توجه طارمی بعد از گل منشا مقابل الاهلی، دیگر پایانی بود بر تمامی حواشی اخیر.

پایانی بسیار احساسی و تماشایی که ثابت کرد برعکس تمام گمانه زنی‌ها در مورد وجود اختلاف میان این دو، مهاجمان پرسپولیس هیچ اختلافی با یکدیگر ندارند.

منبع: 90tv

همچنین ببینید

توقف روند ۳ پیروزی الاهلی برابر نمایندگان ایران/پرسپولیس بدون برد مقابل تیمهای عربستانی در ۴ تقابل اخیر

بازگشت خیره کننده پرسپولیس در دقایق پایانی بازی با الاهلی عربستان باعث شد روند پیروزیهای الاهلی برابر تیمهای ایرانی متوقف شود ولی همچنان طلسم ناکامی پرسپولیس در شکست تیمهای عربستانی پابرجا بماند.به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود،الاهلی عربستان در ۳ تقابل قبلی با تیمهای ایرانی دو بار ذوب آهن و یک بار نفت تهران را شکست داده بود.پرسپولیس هم در هر ۳ مصاف آخر با تیمهای عربستانی با الهلال رو به رو شده بود که حاصل آن دو تساوی و یک شکست بود.حال با این تساوی سرنوشت تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی به بازی برگشت کشیده شد و پرسپولیسی که در لیگ قهرمانان آسیا خارج از ایران موفق به شکست نمایندگان عربستان نشده برای صعود چاره ای جز پیروزی یا یک تساوی پر گل ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *