کارلوس دلیل جدایی‌ زودهنگامش از اینتر را اعلام کرد

دفاع چپ سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید دلیل جدا شدنش از نراتزوری در اواسط دهه ۹۰ را توضیح داد.

به گزارش آسمونی، خیلی‌ها روبرتو کارلوس و بازی‌های درخشان او را از دوران حضورش در رئال مادرید به یاد دارند و شاید زیاد نباشد تعداد افرادی که چیز خاصی از دوران بازیگری او در اینتر به خاطر سپرده‌اند. او پیش از پیوستن به رئال مادرید در سال ۱۹۹۶، یک فصل برای اینتر بازی کرد و با وجود انجام ۳۰ بازی و زدن ۵ گل در سری Aکه آمار خوبی برای یک مدافع بود، ترجیح داد ایتالیا را به مقصد اسپانیا ترک کند. او اکنون دلیل جدا شدنش از نراتزوری را فاش کرده است.

کارلوس به سایت «پلنت فوتبال» گفت:

ابقای روی هاجسون به عنوان سرمربی اینتر، مرا نابود می‌کرد. او از من در خط میانی استفاده می‌کرد و من هم می‌دانستم که اگر به بازی در این پست ادامه دهم احتمال دارد که دوران بازیگری‌ام در رده ملی به خطر بیفتد و نابود شود. مسئله نبود رابطه خوب میان من و هاجسون نبود. مشکل من با هاجسون این بود که او دانش زیادی درباره فوتبال نداشت. زمانی که اینتر در فینال جام یوفای سال ۱۹۹۶ به شالکه باخت، مقصر اصلی هاجسون بود.

کارلوس را فابیو کاپلو با خودش به رئال مادرید برد و در این تیم افتخارات فراوانی کسب کرد. او در تمجید از سرمربی ایتالیایی پیشین کهکشانی‌ها اظهار داشت: فابیو کاپلو با هاجسون فرق داشت، خیلی فرق داشت و رفتن من به رئال مادرید هم به خاطر او بود. او مهمترین سرمربی دوران بازیگری من بود.

منبع: تسنیم

دسته‌بندی‌ها: ورزش

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.