کاوه رضایی:وقتی ۲ بازی روی نیمکت بودم منتقدانم ترک استقلال را نادرست خواندند

به گزارش آسمونی، شنبه شب در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر بلژیک، باشگاهدر حالی مقابل زولت به برتری ۳ بر ۲ دست یافت که کاوه رضایی درخشید و ۲ گل تیمش را به ثمر رساند.

وی پس از این درخشش اظهار داشت:

به خاطر این گلزنی بسیار خوشحالم اما بیشتر برای تیمم خرسندم زیرا به یک پیروزی مهم دست یافت.ما در طول بازی برابر حریف بسیار تحت فشار بودیم و گل دقایق پایانی ما را راحت کرد. خوشحالم که با ضربه سر توانستم به این گل برسم.

رضایی در خصوص زندگی در شارلورای بلژیک گفت:

احساس خوبی دارم. وقتی به اینجا آمدم اطمینان به نفس بالایی داشتم، خوشبین بودم و هم‌تیمی‌هایم با اینکه زبان مشترک نداشتیم بسیار کمک کردند و روز به روز در این تیم احساس راحت‌ی بیشتری کردم.

مهاجم سابق استقلال تهران گفت:

فشار زیادی را تحمل می‌کردم و این گل احساس خوبی به من بخشید. وقتی با شارلورا قرارداد امضا کرد بحث‌های زیادی در ایران شکل گرفت. وقتی آنها دیدند که ۲ بازی اول من روی نیمکت نشسته‌ام، شروع به انتقاد کردند و ترک استقلال را نادرست شمردند.

وی ادامه داد:

روی نیمکت خودم را پیدا کردم و بسیار خوشحالم که توانستم با اثبات خودم، انتخاب درست را نشان دهم. همچنین بسیار خرسندم که مربی به مانند دیگران به من اطمینان کرد.

رضایی خاطر نشان کرد:

برای خود برنامه ریزی کرده‌ام که به تعداد گل‌های فراوان دست یابم. بسیار جاه‌طلب بوده و انگیزه فراوانی دارم و اگر به این دستاورد برسم بسیار خوب خواهد شد.

لژیونر ایرانی که تاکنون به تیم ملی دعوت نشده در پایان تصریح کرد:

انتخاب شدن به تیم ملی همیشه یک افتخار است. همیشه دوست دارم از رنگ پرچم کشورم دفاع کنم و این را یک افتخار می‌دانم. امیدوارم بتوانم عضوی از این گروه قرار گرفته و با ایران به جام جهانی روسیه سفر کنم.

منبع: 90tv

دسته‌بندی‌ها: ورزش

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.