گزارش تمرین پرسپولیس/ ۷ غایب و تعطیلی تمرینات تا دوشنبه

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود را در نوبت صبح در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد و در پایان این جلسه تمرینی کادر فنی تمرینات تیم را تا روز دوشنبه تعطیل اعلام کرد.

به گزارش آسمونی، سرخپوشان تمرین شنبه را که در یک نوبت انجام شد را از ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه آغاز کردند. در این تمرین، پنج ملی‌پوش غایب بودند. فرشاد احمدزاده به دلیل فیزیوتراپی و شجاع خلیل‌زاده به جهت انجام تمرینات اختصاصی هم امکان حضور در تمرین گروهی را نداشتند.

تمرین پس از صحبت‌های برانکو با مراحل سه گانه برنامه‌های تعادلی، کار با وزنه و عبور از موانع زیر نظر مارکو استیلینوویچ آغاز شد. پس از آن، پاسکاری تک ضرب در حالی که بازیکنان آرایش مربع داشتند اجرا شد. دروازه‌بان‌ها نیز زیر نظر ایگور پانادیچ تمرینات اختصاصی داشتند. فوتبال درون تیمی در قالب دو تیم قرمز و سفید در تمام زمین بخش بعدی کار سرخپوشان بود.

در حالی که قرار بود بازیکنان پرسپولیس امروز در نوبت صبح و بعد از ظهر تمرین کنند اما با اعلام برانکو و پس از تمرین نوبت صبح امروز، تمرین عصر امروز تعطیل شد تا بازیکنان عصر امروز را استراحت کنند. همچنین تمرین فردا یکشنبه هم تعطیل است و تمرینات پرسپولیس از عصر دوشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود.

محمود خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس این خبر را تائید کرد.

منبع: ۹۰tv

دسته‌بندی‌ها: ورزش

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.