خانه / فناوری اطلاعات / Batman: Arkham جدیدی در کار نیست

Batman: Arkham جدیدی در کار نیست

شرکت وارنر برادرز سال 2015 جدیدترین عنوان سری بازیهای Batman: Arkham را با نام Batman: Arkham Knight برای PC،PS4 و XBOX ONE منتشر کرد. سپس شایعاتی منتشر شد که خبر از عنوان جدید این فرنچایز می داد. گزارش بیان می کرد در نسخه جدید با عنوانی متفاوت رو به رو هستیم.

به تازگی Kevin Conroy صداپیشه شخصیت بتمن به تازگی آشکار ساخت که نسخه جدید  Batman: Arkham در کار نیست زیرا شرکت وارنربرادرز چنین بازی را در دست ساخت ندارد. Conroy اظهار داشت که قابل باور نیست سازندگان Batman: Arkham Knight برنامه ای برای نسخه جدید ندارد و این موضوع با عدم کار روی عنوان جدیدی صحت دارد. Konroy سری بازیهای Batman: Arkham را شگفت انگیز دانست.

با این حساب نمی توان روی عنوان جدیدی از سری Batman: Arkham باز کرد. Kevin Conroy با چنین پیامی آب پاکی را روی دست طرفداران این فرنچایز افسانه ای ریخته است. سری بازیهای Batman: Arkham طرفداران بسیاری داشته و هر زمانی که منتشر می شود با استقبال فروشی رو به رو است.

اگرچه وارنر برادرز برنامه ای برای نسخه جدید بتمن ندارد اما انتظار می رود شرکت Telltale عنوانی از سری بتمن را با ساختار و گرافیکی متفاوت توسعه و عرضه دارد.

همانطور که پیشتر گفته شد برادران وارنر در حال حاضر روی عناوین دیگری مشغول کار است و سری Batman: Arkham اگرچه بازیهای جذاب و با گرافیکی در سطح AAA بوده اما فرصت کافی را به این شرکت جهت توسعه نمی دهد.

البته برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا شرکت موردبحث جزئیات دقیقی ارائه دهد و حقیقت را مشخص سازد. همانطور که می دانید شایعات همیشه هستند و تا زمانی که وارنر برادرز خود اظهار نظری درباره آینده Batman: Arkham نداشته باشد، نمی توان به گزارش های بی اساس اکتفا کرد.

در سال 2015 بازی Batman: Arkham Knight توانست واکنش های مثبتی کسب کند.

منبع: gamingbolt

همچنین ببینید

برترین هاچ بک های سال 2017

2 550 threequartersview101 81283 برترین هاچ بک های سال 2017

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *