آرشیو دسته‌بندی: فناوری اطلاعات

جدیدترین و کلیه اخبار فناوری اطلاعات IT ، قیمت و راهنمای خرید وسایل الکترونیکی شامل عکاسی، معماری، ابزارهای تازه، موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و غیره

سامانه پیامکی در حقیقت محیطی است که شرکت ها و سایت های مختلف در اختیار شما قرار می دهند تا با استفاده از آن بتوانید پیامک ارسال و دریافت کنید. آسمونی در این مقاله در مورد سرور اختصاصی ارسال پیامک یا همان سامانه پیامکی بیشتر صحبت می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

ادامه مطلب

در این مقاله در مورد انواع ممبر تلگرام صحبت می کنیم و آیا ممبر واقعی تلگرام و ممبر فیک تلگرام چیست و چه تفاوتهایی با هم دارند. اگر می خواهید با انواع ممبر تلگرام بیشتر آشنا شوید این مقاله آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی انواع ممبر تلگرام می پردازیم.

ادامه مطلب

حتما برای شما هم تا به حال پیش آمده که بخواهید مدرک، سند، کپی شناسنامه یا … را فکس کنید یا آن را دریافت کنید. ما در این مقاله از آسمونی در مورد سامانه های ارسال فکس بیشتر صحبت می کنیم. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید

ادامه مطلب

افزایش مشترکین، اعضا، ممبر یا همان سابسکرایبز کانال تلگرام ( subscribers یا همان members ) مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است. در این مقاله آسمونی موثرترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد.پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند. آسمونی در این مقاله به معرفی سامانه های ارسال پیام کوتاه می پردازد.

ادامه مطلب

مدتی است که بازی خطرناکی وارد فضای مجازی شده است که مرحله آخر و عاقبت آن خودکشی است!!. اگر می خواهید با بازی نهنگ آبی بیشتر آشنا شوید این مقاله آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی کامل بازی نهنگ آبی می پردازیم. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

ادامه مطلب

آیا می دانید چطور می توان به هدف افزایش بازدید یا سین پست های تلگرام دست یافت؟ آیا ترفند افزایش بازدید یا سین پست های تلگرام را می دانید؟ اگر می خواهید با ترفندهای افزایش بازدید یا سین پست های تلگرام آشنا شوید و آن ها را به کار ببندید این مقاله آسمونی را حتما مطالعه نمایید چرا که آموزش افزایش بازدید یا سین پست های تلگرام را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

ادامه مطلب